Ünnepi istentiszteleti rendek Debrecenben
2017. december 24. 08:30 - 01. 19:00

Debreceni Egyházközségek, intézmények ünnepi istentiszteleti rendje:

2017. 12.24.
 
Árpád tér:                           09.00: Veres János                   16.00: Veres Jánosné
 
Bánk:                                 08.30: Buzás Dénes                  15.00: Buzás Dénes
 
Csapókert:                          10.00: Battyányi Zsolt               15.00: Lakatos Zoltán
 
Füredi úti templom:             10.00: Dr. Pótor Áron                16.00: Dr. Pótor Áron
 
Homokkert:                        10.00: Szabó László                   15.00: Szabó László      
 
Józsa alsó:                          09.00: Gacsályi Zsolt                 15.00: Gacsályi Zsolt
 
Józsa-felső:                         11.00: Gacsályi Zsolt                 16.30: Gacsályi Zsolt
 
Kerekestelep:                      10.00: Buzás Dénes                   16.30: Buzás Dénes
 
Kistemplom-Ispotály:           10.00: Szakács György               16.00: Zsoldos Tibor           22.00: Szakács György
 
Kossuth utca:                      10.00: Derencsényi István          16.00: Tóth-Mihala Veronika    
 
Lencztelep:                         10.00: Vígh Tamás                     16.00: Tamás Gergely
 
Mester utca:                       10.00: Tárnok Ferenc                  17.00: Dr. Kállai Imre
 
Nagycsere:                         10.00: ifj.Jenei Zoltán
 
Haláp:                                14.00: ifj. Jenei Zoltán
 
Nagyerdő:                          10.30: Bertha Zoltán                   16.00: Püski Lajos                   
 
Nagy Sándor telep:              10.00: Iszlai Endre
 
Nagytemplom:                     08.00: Káposztás Gábor              10.00: Dr. Fekete Károly      16.00: Vad Zsigmond
 
Szabadság telep:                 10.00: Nagy Gábor                      16.00: Nagy Gábor        
 
Széchenyi kert                     10.00: Csoma Zoltán                   17.00: Jenei Zoltán                  
 
Ebes:                                  09.45: Bukáné Zakar Zsuzsa
 
Szepes:                               15.00:  ------
 
Kismacs:                             11.00:  -------
 
Nagymacs:                          09.30: Ráczné Veres Sára
 
Ondód, Kádár-dűlő 56.:        14.00: Ráczné Veres Sára
 
Tégláskert:                          09.45: Vas Sándor                       16.00: Vas Sándor
 
Kenézy Kórház:
 
- Kápolna:                           10.00:  Daniné Biró Éva
 
Klinika:
 
- Bőr:                                 10.00:  Dr.Baráthné Szalánczi Tímea
 
- Kardiológia:                      11.00:  Cs. Kiss András
 
- I-es Bel.:                          11.00:  Dr. Baráthné Szalánczi Tímea
 
- III-as Bel.:                        10.00:  Cs. Kiss András
 
 
2017. 12.25.
 
Árpád tér:                            09.00: Veres Jánosné
 
Bánk:                                  08.30: Laczkó Tímea
 
Csapókert:                           10.00: Lakatos Zoltán              
 
Füredi úti templom:              10.00: Dr. Pótor Áron
 
Homokkert:                          10.00: Szabó László                16.00: Szabó László
 
Józsa alsó:                           09.00: Gacsályi Zsolt
 
Józsa-felső:                          11.00: Gacsályi Zsolt
 
Kerekestelep:                       10.00: Laczkó Tímea
 
Kistemplom-Ispotály:            10.00: Zsoldos Tibor
 
Kossuth utca:                       10.00: Derencsényi István        
 
Lencztelep:                          10.00: Tamás Gergely
 
Mester utca:                         10.00: Vincze András               17.00: Dr. Kállai Imre
 
Nagycsere:                           10.00: ifj.Jenei Zoltán
 
Haláp:                                 14.00: ifj. Jenei Zoltán
 
Nagyerdő:                            08.30: Püski Eszter                  10.30: Püski Eszter                  
 
Nagy Sándor telep:               10.00: Iszlai Endre
 
Nagytemplom:                      08.00: Vad Zsigmond               10.00: Dr. Fekete Károly     18.00: Tóth Dorottya Tünde
 
Szabadság telep:                  10.00: Nagy Gábor                   17.00: Pásztor Fanni Vivien                  
 
Széchenyi kert                      08.00: Prém Alexandra             10.00: Jenei Zoltán             17.00: Dr. Fekete Csaba           
Ebes:                                   09.45: Bukáné Zakar Zsuzsa
 
Szepes:                                15.00:  ------
 
Kismacs:                              11.00: Ráczné Veres Sára
 
Nagymacs:                           09.30: Ráczné Veres Sára
 
Ondód, Kádár-dűlő 56.:         14.00: Ráczné Veres Sára
 
Tégláskert:                           09.45: Vas Sándor
 
Kenézy Kórház:
 
- Kápolna:                            10.00: Daniné Biró Éva
 
Klinika:
 
- Bőr:                                   10.00: Dr. Baráthné Szalánczi Tímea
 
- Kardiológia:                        11.00: Cs. Kiss András
 
- I-es Bel.:                            11.00: Dr. Baráthné Szalánczi Tímea
 
- III-as Bel.:                          10.00: Cs. Kiss András
 
 
2017. 12.26.
 
Árpád tér:                             09.00: Veres János
 
Csapókert:                            10.00: Battyányi Zsolt             
 
Füredi úti templom:               10.00: Dr. Pótor Áron
 
Homokkert:                          10.00: Szabó László                
 
Józsa alsó:                            09.00: Gacsályi Zsolt
 
Józsa-felső:                           11.00: Gacsályi Zsolt
 
Kerekestelep:                        10.00: Gál-Győri Márta
 
Kistemplom-Ispotály:             10.00: Szakács György
 
Kossuth utca:                        10.00: Tóth Tamás                   
 
Lencztelep:                           10.00: Vígh Tamás
 
Mester utca:                          10.00: Dr. Kállai Imre               17.00: Vincze András
 
Nagyerdő:                             10.30: Püskiné Szécsi Judit
 
Nagy Sándor telep:                10.00: Iszlai Endre
 
Nagytemplom:                       08.00: Molnár Szabolcs             10.00: Oláh István                  18.00: Káposztás Gábor
 
Szabadság telep:                   10.00: Pásztor Fanni Vivien        17.00: Pásztor Fanni Vivien
 
Széchenyi kert                       10.00: Dr. Lenkeyné dr. Semsey Klára                                    17.00: Prém Alexandra  
 
Ebes:                                    09.45: Bukáné Zakar Zsuzsa
 
Szepes:                                 15.00:  ------
 
Kismacs:                                11.00:  ------
 
Nagymacs:                             09.30:  ------
 
Ondód, Kádár-dűlő 56.:           14.00: Ráczné Veres Sára
 
Tégláskert:                             09.45: Vas Sándor
 
Kenézy Kórház:
 
- Kápolna:                              10.00: Daniné Biró Éva
 
Klinika:
 
- Bőr:                                     10.00: Dr.Baráthné Szalánczi Tímea
 
- Kardiológia:                          11.00: Cs. Kiss András
 
- I-es Bel.:                              11.00: Dr. Baráthné Szalánczi Tímea
 
- III-as Bel.:                            10.00: Cs. Kiss András
 
 
2017. 12.31.
 
Árpád tér:                           09.00:  Veres Jánosné                16.00 Veres János
 
Bánk:                                 15.00:  Buzás Dénes
 
Csapókert:                          10.00:  Lakatos Zoltán               17.30: Battyányi Zsolt
 
Füredi úti templom:             10.00:  Dr. Pótor Áron
 
Homokkert:                        10.00:  Szabó László                 16.00: Szabó László
 
Józsa alsó:                          09.00:   Gacsályi Zsolt
 
Józsa-felső:                         11.00:  Gacsályi Zsolt
 
Kerekestelep:                      17.00:  Buzás Dénes
 
Kistemplom-Ispotály:          10.00:  Zsoldos Tibor
 
Kossuth utca:                      10.00:  Tóth-Mihala Veronika     16.00:   Tóth Tamás                  
 
Lencztelep:                         10.00: Tamás Gergely
 
Mester utca:                        10.00:  Vincze András               17.00: Vincze András
 
Nagycsere:                         10.00:  ifj.Jenei Zoltán
 
Haláp:                                14.00:  ifj. Jenei Zoltán
 
Nagyerdő:                          16.00:   Bertha Zoltán                
 
Nagysándor telep:               10.00:  Iszlai Endre
 
Nagytemplom:                    08.00:  Nagyné Török Csilla     10.00:   Vad Zsigmond          16.00:   Dr. Fekete Károly
 
Szabadság telep:                 10.00:   dr. Bölcskei Gusztáv      17.00: Nagy Gábor        
 
Széchenyi kert                    10.00:  Dr. Fekete Csaba             17.00:   Jenei Zoltán                  
 
Ebes:                                  09.45:  Bukáné Zakar Zsuzsa
 
Szepes:                               15.00:  ------
 
Kismacs:                            11.00:  -------
 
Nagymacs:                         09.30:  Ráczné Veres Sára
 
Ondód, Kádár-dűlő 56.:       14.00:  -------
 
Tégláskert:                          09.45:  Vas Sándor                    16.00: Vas Sándor
 
Kenézy Kórház:
 
- Kápolna:                          10.00:  Daniné Biró Éva
 
Klinika:
 
- Bőr:                                  10.00:  Dr.Baráthné Szalánczi Tímea
 
- Kardiológia:                     11.00:  Cs. Kiss András
 
- I-es Bel.:                           11.00:  Dr.Baráthné Szalánczi Tímea
 
- III-as Bel.:                        10.00:  Cs. Kiss András
 
 
2018. 01.01.
 
Árpád tér:                           09.00:  Veres Jánosné
 
Bánk:                                  08.30:  Gál-Győri Márta
 
Csapókert:                          10.00:  Lakatos Zoltán              
 
Füredi úti templom:             10.00:  Dr. Pótor Áron
 
Homokkert:                        10.00:  Szabó László                
 
Józsa alsó:                          15.00:   Gacsályi Zsolt
 
Józsa-felső:                         11.00:  Gacsályi Zsolt
 
Kerekestelep:                      10.00:  Gál-győri Márta
 
Kistemplom-Ispotály:          10.00:  Szakács György
 
Kossuth utca:                      10.00:  Derencsényi István        
 
Lencztelep:                         10.00: Tamás Gergely
 
Mester utca:                        10.00:  Vincze András
 
Nagyerdő:                          10.30:   Gyatyel Péter                
 
Nagy Sándor telep:              10.00:  Iszlai Endre
 
Nagytemplom:                    08.00: Molnár Szabolcs          10.00: Oláh István       18.00: Káposztás Gábor
 
Szabadság telep:                 10.00:   Nagy Gábor
 
Széchenyi kert                    10.00:  Jenei Zoltán                  
 
Ebes:                                  14.00:  Bukáné Zakar Zsuzsa
 
Szepes:                               15.00:  ------
 
Kismacs:                            11.00:  -------
 
Nagymacs:                         09.30:  Ráczné Veres Sára
 
Tégláskert:                          10.45:  Vas Sándor
 
Kenézy Kórház:
 
- Kápolna:                          10.00:  Daniné Biró Éva
 
Klinika:
 
- Bőr:                                  10.00:  Dr.Baráthné Szalánczi Tímea
 
- Kardiológia:                     11.00:  Cs. Kiss András
 
- I-es Bel.:                           11.00:  Dr.Baráthné Szalánczi Tímea
 
- III-as Bel.:                        10.00:  Cs. Kiss András