A Szentírás vándorútja a Kishódosi Református Egyházközségben
2017. április 20.

Szatmár, Erdőhát nevű tájegységnek egyik legkisebb települése Kishódos. Az egykor népes községet ma már csak hatvannyolcan lakják. Az itt élők viszont hűek szülőföldjükhöz, hitükhöz, reformátuságukhoz. Jó bizonyítéka ennek, hogy a vándorútjára indított Szentírást kereken harmincan várták március 21-én délután. A Nagyhódosi egyházközség küldöttsége hozta a Bibliát, melyből az aznapra kijelölt szakaszt közösen olvasták fel a gyülekezet ifjai és idősebbjei.

A közös fénykép elkészültével, a kísérőkönyvet aláírva, az alábbi igével és gondolattal kívánták Isten áldását a Biblia további útjára, és olvasóira:

„Igaz az ÚR, kősziklám Ő…” (Zsoltárok 92,16)

Isten iránti hálával fogadta a Kishódosi Református Egyházközség a „Vándorútjára” indított Szentírást. Az Úr áldása legyen az ige olvasóin és hallgatóin egyaránt.

alt

alt

alt

alt